№1 Самый популярный портал по трудоустройству

ZF Mechanikas

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - KG Knutsson, UAB

Darbo pobūdis

Dėmesio technikos ir inžinerijos mylėtojai!

Siūlome unikalią galimybę darbuotis su vienu iš žymiausių pasaulyje transmisijų gamintoju – vokiečių kompanija ZF (plačiau ZF.com). Šiuo metu ieškome techniko (mechaniko) (-ės), kuris po įvairių mokymų Lietuvoje taptų sunkvežimių vairo mechanizmų restauravimo meistru.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas (mechanika, automobilių inžinerija, savamokslis);
Automobilinių mazgų remonto patirtis;
Pareigingumas, kruopštumas, atsakingumas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas;
Užsienio kalbų žinojimas būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Ir visas kitas reikalingas darbui priemones.

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas

KG Knutsson, UAB

Švedų kompanija KG Knutsson (kgk.lt) su ZF koncernu dirba daugiau nei 50 metų, Lietuvoje „ZF service partner“ statusą gavome 2005 m. Čia turime specializuotas dirbtuves, aprūpintas įvairiais stendais (tame tarpe ir automatinių pavarų dėžių bandymų stendu) bei diagnostine įranga.
informacija apie KG Knutsson, UAB
3749 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.