№1 Самый популярный портал по трудоустройству
„Hirelabas“ įmonių grupė

IEŠKOME-Pagalbinio darbuotojo (-ojos) patalpų valymui

1500-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

DARBAS VOKIETIJOJE
Naujai atidarytame automobilių parke-laisvalaikio centre reikalingi motyvuoti ir ilgalaikio darbo ieškantys PAGALBINIAI KAVINĖS DARBUOTOJAI.

DARBO POBŪDIS:

Virtuvių, dušų, tualetų ir kitų, bendrų, patalpų valymas.
Darbo laikas: dirbama penkias dienas per savaitę, 8 valandas per dieną. Darbas pamainomis, 7:00-15:30 bei 15:30-22:30.

Reikalavimai darbuotojui :
Anglų arba Vokiečių kalba;
Panašaus darbo patirtis – privalumas;
Noras ir motyvacija dirbti bent 3 mėnesius;
Gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Įmonė siūlo :
Lanksčias darbo valandas;
Nemokamą gerą apgyvendinimą;
Galimybę dirbti su antra puse;
Lietuvišką sutartį su visomis socialinėmis garantijomis;
Darbas ne komandiruočių principu;
Maitinimą už specialią kainą.

Atlyginimas 1500 – 1600 EUR.

Domina šis pasiūlymas ? Skambinkite mums

Atlyginimas

1500-1600 €/mėn. į rankas

HireLabas Grupė – tai 2015 įkurta tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas.