№1 Самый популярный портал по трудоустройству
„Hirelabas“ įmonių grupė

IEŠKOME - Pagalbinių darbuotojų viežbutyje

1500-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

DARBAS VIEŽBUTYJE VOKIETIJOJE ( DARBAS POROMS )
Jei ieškote stabilaus, Jūsų kvalifikaciją atitinkančio ir orų atlyginimą suteikiančio darbo, tuomet siūlome Jums naujas galimybes.
Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.
IEŠKOME:

1.Pagalbinės darbininkės virtuvėje. Pasikartojančių savaitinių furšetų ruošimas, patiekalai praktiškai jau paruošti, lengvai pagaminami. Taip pat indų plovimas. Darbo laikas 14-22:00 val., švediško stalo ruošimas nuo: 17:30 – 20:00 val.
2.Ūkvedžio, lauko darbininko: 15000 kv.m sodas -pjauti veją, pašalinti piktžoles ir pan., paremontuoti dviračius ir atlikti kitus reikalingus smulkius darbus . Darbo laikas nuo 8 -16 val.

Reikalavimai darbuotojui :
Anglų arba Vokiečių kalba;
Panašaus darbo patirtis – privalumas;
Kruopštumas;
Motyvacija dirbti ir užsidirbti.

Įmonė siūlo :
Lanksčias darbo valandas;
Nemokamą gerą apgyvendinimą;
Galimybę dirbti su antra puse;
Lietuvišką sutartį su visomis socialinėmis garantijomis;
Darbas ne komandiruočių principu;
Kaupiami atostoginiai.

Atlyginimas 1500 – 1600 EUR.

Domina šis pasiūlymas ? Skambinkite mums

Atlyginimas

1500-1600 €/mėn. į rankas

HireLabas Grupė – tai 2015 įkurta tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas.