№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Įsidarbinti lengviau nei prieš pusmetį

Опубликовано:
Įsidarbinti lengviau nei prieš pusmetį

Nors vis dar išlieka nemažai darbo ieškančiųjų, manančių, kad įsidarbinti šiuo metu tikras iššūkis, tačiau darbuotojų apklausos rezultatai rodo, kad kandidatai įsidarbinimo galimybes vertina šiek tiek optimistiškiau. Šiuo metu maždaug penktadaliu daugiau nei prieš pusmetį asmenų, kurie mato daugiau perspektyvų gauti darbą.

Vieniems darbo paieškos portalo CVbankas.lt respondentams atrodo, kad darbą susirasti galima per kelias savaites ar mėnesius, kiti situaciją yra linkę vertinti pesimistiškiau. Apie 40 proc. apklausoje dalyvavusių asmenų teigia, kad darbą tikrai galima surasti iki 6 mėn., iš jų pusė įsitikinę, kad apskritai pakanka iki 3 mėnesių darbo paieškų. 34 proc. mano, kad prireiktų daugiau nei pusės metų, o 26 proc. darbuotojų nuomone darbo dabar išvis neišeina surasti.

Kas antras CVbankas.lt apklausoje dalyvavęs asmuo teigia, kad pakanka dalyvauti 2–5 darbo pokalbiuose, kad būtum įdarbintas. Apie 15 proc. respondentų mano, kad užtenka ir vieno pokalbio, kiti 15 proc. – kad reikėtų dalyvauti 6–10 darbo pokalbių.

Paklausus, kokios srities darbas dabar labiausiai domina darbo ieškančiuosius, matyti, kad kandidatai labiausiai ieško darbo administravimo, gamybos, apskaitos ir buhalterijos, paslaugų, prekybos, klientų aptarnavimo ir finansų srityse. Mažiausiai domimasi draudimo, teisės, žiniasklaidos ar medicinos sričių darbu.

CVbankas.lt informacija