№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Kas darbe svarbiausia darbuotojams?

Опубликовано:
Kas darbe svarbiausia darbuotojams?

Ką dirbdami labiausiai vertina darbuotojai? Kokie dalykai darbe jiems svarbiausi, leidžia būti patenkintiems turima darbo vieta? Ar dauguma darbuotojų svajoja ir labiausiai trokšta vienodų dalykų?

Darbo paieškos portalo CVbankas.lt atlikto tyrimo rezultatai patvirtina žinomą tiesą – kiek žmonių, tiek nuomonių. Portalo respondentai, bandydami išskirti tris dalykus, kurių jiems labiausiai reikia darbe, dažniausiai pateikė labai individualius norus, kurių nebūtų galima priskirti daugumai. Tačiau vis dėlto esama kelių pagrindinių dalykų, apie kuriuos svajoja bent jau kas antras darbuotojas ir kurie dirbantiesiems atrodo patys svarbiausi.

Darbuotojai norėtų savo darbe visapusiškos kompetencijos. Dirbančiųjų nuomone, vadovas turėtų būti kompetentingas spręsti įvairias situacijas, įvertinti kiekvieną darbuotoją, sugebėti įžvelgti jo poreikius ir tinkamai jį skatinti. Taip pat darbuotojai norėtų ir savo darbą išmanančių kolegų, kurie būtų tikri savo srities specialistai, o ne asmenys, tik užimantys darbo vietą. Pasak dirbančiųjų, su kolegomis jie norėtų galėti padiskutuoti, pasitarti, pasisemti iš jų žinių, pasidalinti patirtimi, jausti kolektyvo bendradarbiavimą siekiant bendrų tikslų.

Darbuotojai savo darbe taip pat labai vertintų ir tikėtųsi sąžiningumo įvairiais klausimais. CVbankas.lt respondentai teigia norintys būti supažindinti su darbovietės padėtimi, laiku sužinoti apie galimas ar esamas problemas. Taip pat jie norėtų, kad kiekvienas dirbantysis būtų vertinamas venodai, vieno ar kito neišskiriant. Sąžiningumą darbuotojai sieja ir su atlyginimu – jie norėtų, kad atlyginimas būtų mokamas sąžiningai, t. y. laiku ir įvertinus dirbančiojo gebėjimus.

CVbankas.lt apklausoje dalyvavę darbuotojai sako, kad draugiškas kolektyvas, galimybė dirbti ir užsidirbti, mandagumas, pasitikėjimas, saviraiškos galimybė, tolerantiškums taip pat yra vieni iš svarbiausių dalykų darbe.

CVbankas.lt informacija