№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Klausimai, kurių reikėtų paklausti darbdavio per darbo pokalbį

Опубликовано:
Klausimai, kurių reikėtų paklausti darbdavio per darbo pokalbį

Darbo pokalbio pabaigoje darbdavys neretai paklausia: O gal Jūs turite kokių nors klausimų mums?”. Dažnas atvejis, kai būdamas stresinėje situacijoje kandidatas tiesiog nesugalvoja, ko galėtų paklausti potencialaus darbdavio. Tačiau pateikti vieną kitą klausimą darbdaviui yra naudinga – ne tik sužinosite daugiau Jums aktualios informacijos, tačiau ir sudarysite iniciatyvesnio, drąsesnio darbuotojo įvaizdį.

CVbankas.lt pataria darbdaviui užduoti šiuos klausimus:
- kokių rezultatų tikitės iš darbuotojo ir per kokį laikotarpį jie gali būti pasiekiami?
- kokios šios pozicijos perspektyvos? Ar yra galimybės kilti karjeros laiptais, parodžius gerų rezultatų?
- kaip įmonėje matuojami/vertinami darbuotojo rezultatai?
- kokių pagrindinių savybių ir įgūdžių tikitės iš ieškomo darbuotojo?
- kada planuojate priimti galutinį sprendimą dėl įdarbinimo?

Visgi net ir iš anksto apgalvojus, ko galima paklausti darbdavio, dėl streso galima tai pamiršti arba planuoti klausimai gali būti atsakyti per patį pokalbį. Nereikia panikuoti, galima tuos klausimus ne tik susidėlioti mintyse, bet ir užsirašyti. Neprivalote įsiminti visų Jums rūpimų klausimų, o atsinešti užrašus nėra nieko bloga. Atvirkščiai, tai net parodo Jūsų atsakingą požiūrį į darbo pokalbį ir siūlomą darbą. Be to, Jūs galėsite susikoncentruoti į pirmąją darbo pokalbio dalį – tinkamą savęs pristatymą darbdaviui.

CVbankas.lt pataria vengti šių klausimų:
- kiek atostogų dienų galėsiu pasiimti vienu metu?
- ar galima bus turėti nedarbingumo atostogų?
- ar mokate už viršvalandžius?

Svarbu prisiminti, jog nereikia paklausti visų pasiruoštų klausimų. Užteks tik poros, kad suprastumėte daugiau apie siūlomą poziciją, bet ne apie Jūsų asmeninius poreikius. Juk nenorite, kad darbdavys susidarytų nuomonę, kad Jus domina tik atlyginimas ar laisvadieniai. Klausimai, nukreipti į asmeninę naudą, Jums nepadės sudaryti gero įspūdžio.

CVbankas.lt informacija