№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Nerijus Nedzinskas papildė „PwC“ partnerių gretas

Опубликовано:
Nerijus Nedzinskas papildė „PwC“ partnerių gretas

Tarptautinės verslo konsultacijų firmos „PwC“ Lietuvoje partnerių gretas papildė Nerijus Nedzinskas, iki šiol ėjęs Mokesčių ir teisės skyriaus direktoriaus pareigas.
Partneriu paskirtas Nerijus Nedzinskas teigia: „Vienas pagrindinių mano tikslų - vystyti „PwC“ paslaugas, susijusias su mokesčiais, bei pasiūlyti kliento verslui kompleksinius sprendimus, suteikiant galimybę gauti kokybišką mokesčių, teisės, verslo konsultacijų bei apskaitos paslaugų paketą iš „vienų rankų“. Tai darydami ženkliai prisidedame prie esamų klientų bei naujų Lietuvos investuotojų sėkmingo verslo vystymo“.

Nerijaus Nedzinsko nuomone, sėkmingą „PwC“ veiklą ir lyderio pozicijas Lietuvos rinkoje padės užtikrinti ir efektyvus bendradarbiavimas su „PwC“ tinklo specialistais Centrinės ir Rytų Europos regione bei visame pasaulyje.

„PwC“ vadovaujančioji partnerė Lietuvoje Kristina Kriščiūnaitė apie šį paskyrimą komentuoja: „Nerijus Nedzinskas yra sukaupęs ilgametę patirtį mokesčių konsultacijų srityje, sėkmingai konsultuoja didžiausias Lietuvos bendroves ir turi užmezgęs platų kontaktų tinklą Lietuvos verslo bendruomenėje bei užsienio „PwC“ firmose. Paskyrimas partneriu rodo didžiulį jo įnašą plėtojant veiklą Lietuvoje pastaraisiais metais, atsidavimą įmonei bei jos klientams. Tai patvirtina, jog net ir ekonominių permainų laikotarpiu, teikiant aukščiausio lygio paslaugas savo klientams, galima pasiekti ambicingiausių tikslų tiek profesinėje karjeroje, tiek visos įmonės veikloje“.
Nerijus Nedzinskas „PwC“ Lietuvoje dirba nuo 2002 m. Jis vadovauja mokesčių struktūrizavimo, sandorių kainodaros, mokestinių peržiūrų ir patikrinimų projektams, atstovauja klientus Valstybinėje mokesčių inspekcijoje bei teismuose. Nerijus konsultuoja finansų, telekomunikacijų, pramonės, nekilnojamojo turto, farmacijos ir kituose sektoriuose veikiančias didžiąsias Lietuvos ir užsienio bendroves. Nerijus taip pat rengia mokymus finansininkams ir skaito pranešimus konferencijose mokesčių temomis. Jis yra asociacijos „Investuotojų forumas“ mokesčių darbo grupės narys, taip pat dalyvauja asociacijų British Chamber of Commerce ir American Chamber of Commerce veikloje.

„PwC” firmų tinklas veikia 157 šalyse, kuriose dirba daugiau nei 195 000 žmonių, įsipareigojusių teikti kokybiškas audito, mokesčių ir konsultacijų paslaugas. „PwC“ firmai Lietuvoje šiuo metu vadovauja partnerė Kristina Kriščiūnaitė, iš kurios vadovavimą firmai nuo 2015 m. liepos 1 d. perims audito partneris Rimvydas Jogėla, o mokesčių ir teisės skyriui – Nerijus Nedzinskas. Už verslo konsultacijų padalinį Lietuvoje, Baltijos regione ir Baltarusijoje atsakingas partneris Vidas Venckus.