№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Patarimai vadovui III

Опубликовано:
Patarimai vadovui III

Vadyba yra kontaktavimas su žmonėmis savo komandoje. Taigi, kaip efektyviai vadovauti komandai? Žinoma, pasitelkiant bendrąsias žinias. Štai kelios pagrindinės taisyklės, padėsiančios vystyti vadybos įgūdžius, kurie yra tikrai svarbūs. 

Santykiai su darbuotojais

Laimingas ofisas yra produktyvus ofisas. Visi bus linksmesni jeigu laikysitės šių paprastų taisyklių:
1.Neverskite darbuotojų ateiti tomis dienomis, kai pagal tvarkaraštį jie neturi dirbti, ir neskambinkit jiems per atostogas. Paprastas būdas supykdyti darbuotojus, tai trukdyti jų asmeninį laiką. Nebent turi kažką, kas turi būti būtinai atlikta, leisk laisvam laikui tokiu ir likti.
2.Neturėk numylėtinių. Favoritų išsirinkimas gali paveikti tavo teisingumą ir sugadnti tavo vadovavimo gebėjimą. Su visais darbuotojais elkis vienodai.
3.Pagirk, kai to reikia. Neprisiimk šlovės už savo darbuotojo idėjas. Šis veiksmas netik skatina atstūmimą, bet ir parodo, kad tu nepatikimas.
4.Neužsiimk mikro vadyba. Yra gerai sekti, kuo užsiima tavo darbuotojai, tačiau nuolat nežiūrėk jiems per petį.
5.Niekada nediskutuok darbuotojų veiklos su jų bendradarbiais. Tokios apkalbos visada nukeliauja iki to žmogaus ir tai privers tave atrodyti neprofesionaliai.
6.Nesikišk į darbuotojų darbus. Jei tavo darbuotojas atlieką darbą, nesirūpink dėl to, KAIP jis tai padaro. Net jeigu tai nėra būdas, kurį tu naudotum, geriausia leisti darbuotojams patiems nuspręsti.
7.Neskirkit nerealių terminų. Tu nenori praleisti viso savo laiko ofise, kaip to nenori ir tavo darbuotojai.
8.Laikykis pažadų. Išskyrus kokį katastrofišką įvykį, tu visada turėtum laikytis savo pažadų, kuriuos padarai darbuotojams, ypač apie atlyginimą ir priedus.
9.Darbas yra darbas. Neversk darbuotojų vykdyti tavo asmeninių darbų. Pats tuo pasirūpink arba pasisamdyk asistentą.
10.Atlygink už sunkų darbą. Būk tikras, kad tavo darbuotojai jaučiasi vertinami už darbą, kurį jie daro. Darbuotojai labiau stengsis, jei žinos, kad tai bus pažymėta ir įvertinta.
11.Suteik motyvacijos. Kartais darbuotojams reikia moralinio pakylėjimo. Padrąsink juos, kad projektas judėtų toliau.