Patarimai vadovui V

Опубликовано:
Patarimai vadovui V

Vadyba yra kontaktavimas su žmonėmis savo komandoje. Taigi, kaip efektyviai vadovauti komandai? Žinoma, pasitelkiant bendrąsias žinias. Štai kelios pagrindinės taisyklės, padėsiančios vystyti vadybos įgūdžius, kurie yra tikrai svarbūs. 

Produktyvumo skatinimas

Išgauti didžiausią naudą per dieną gali būti sudėtinga esant užimtai dienotvarkei, bet tu gali panaudoti šiuos patarimus, kurie padės susitvarkyti laiką taip, kad būtum labiau pasiekiamas darbuotojams.

1.Išpešk daugiau naudos iš susitikimų. Būk organizuotas ir pasiruošęs susitikimams, kad padidintum efektyvumą ir taupytum laiką.
2.Skirk energiją svarbiems dalykams. Neleisk nereikšmingiems darbams atimti iš tavęs laiko.
3.Identifikuok savo laiko „vagis“. Visi turi mažų dalykėlių, kurie trikdo dėmesį ir priverčia prarasti susikaupimą. Išsiaiškink, kas tai yra ir pasistenk juos pašalinti.
4.Būk punktualus. Būti laiku yra labai svarbu. Niekada neversk žmonių laukti susitikimų, jei tik tai tavo valioje.
5.Atsakyk į gautus laiškus per atitinkamą laiko tarpą. Neturi būt prisirakinęs prie savo elektroninio pašto, bet įsitikink, kad į laiškus atsakai per kelias valandas, kai tik tai įmanoma.
6.Daryk tik tai, ką reikia. Būna etapų, kai tu turi daugiau ar mažiau darbo, bet kasdien besiblaškant, tavo progresas ties svarbesnėmis problemomis sulėtėja. Pagrindinius dalykus pasidaryk iš pradžių, tada žiūrėk ar liko laiko papildomiems darbams.
7.Laikykis tvarkaraščių ir rutinos. Nors tai ir nėra smagiausi dalykai, tvarkaraščiai gali padėti išlaikyti ir pagerinti tavo produktyvumą.
8.Organizuok ir valdyk savo tvarkaraštį. Naudok visus įrankius ir paslaugas, kurias gali, kad susidėliotum dienos prioritetus ir sektum, ką reikia padaryti.
9.Susiplanuok daugiau, negu manai, kad gali padaryti. Nors tai gali nuskambėti stresuojančiai, tai iš tikro gai būti gera motyvacija. Jei sugebėsi padaryti viską, galėsi mėgautis puikaus pasiekimo jausmu.
10.Kartais į darbą atvyk anksčiau. Kartais niekieno nesutrukdomas pusvalandis tuščiame ofise, gali padėt atlikt pagrindinius darbus ar susiplanuoti savo dieną, kol tam nėra jokių trukdžių.
11.Žinok, kad stresas kartais yra gerai. Kai bet ko yra daug, ypač streso, tai būna blogai, tačiau kartais mažumėlė streso gali motyvuoti tave judėti į priekį, leidžiant daugiau padaryti.
12.Savo nemėgstamiausius darbus atlik pirma. Nuobodžiausius ir neįdomiausius darbus pašalink kuo anksčiau. Po to, viskas klostysis daug geriau.