№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Pasaulio optika“

Marketingo projektų vadovas (-ė)

1600-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pasaulio optika“
Ieškome organizuoto (-os) ir proaktyvaus (-ios) marketingo projektų vadovo (-ės), kuris (-i) norėtų mokytis apie marketingą ir dirbtinį intelektą. Prisijunkite prie "Optikos Pasaulio" komandos ir padėkite koordinuoti projektus bei vykdyti kitas administracines užduotis, tuo pačiu tyrinėjant, kaip marketingas gali pagerinti žmonėms matyti ir girdėti geriau.

Pagrindinės atsakomybės:

● Marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, įskaitant socialinės žiniasklaidos kampanijas, el. pašto marketingą ir turinio rinkodarą.
● Reklamos medžiagos, įskaitant A3 formato stendų, akcijų plakatų, banerių, nestandartinių įvazdinių plakatų, skrajučių, anketų, instrukcijų, lankstinukų, kuponų ir pan. dizaino turinio rengimas ir užsakymas
● Prekybos centrų ir internetinės reklamos rengimas, aktyvus bendravimas su prekybos centrais ir kitais partneriais.
● Informacijos naujienlaiškiams, SMS žinučių ir socialinės žiniasklaidos turinio, įskaitant reguliarius Facebook įrašus, rengimas.
● Radijo reklamų ir radijo takelių užsakymas bei naujienų parengimas įmonės internetiniam puslapiui.
● Marketingo biudžeto sekimas ir sąskaitų tvarkymas.
● Papildomų pasiūlymų rengimas lojaliems klientams.
● Akcijų valdymas ir mėnesio rezultatų apžvalga.
● Atsakomybė už lojalumo programos duomenų tvarkymą ir analizę.

Reikalavimai:

● 1-2 metų patirtis marketingo srityje.
● Gebėjimas dirbti su grafikos dizaino programomis, pvz., Adobe Photoshop arba Illustrator, bus laikomas privalumu.
● Aukšto lygio organizaciniai ir projektų valdymo įgūdžiai, įskaitant gebėjimą laikytis terminų ir biudžeto.
● Puikūs bendravimo įgūdžiai, tiek raštu, tiek žodžiu, bei gebėjimas efektyviai bendrauti ir kurti santykius su įvairiomis suinteresuotomis šalimis.

Mes siūlome:

● Dinamišką darbą augančioje įmonėje.
● Galimybę tobulėti ir mokytis naujausių skaitmeninio marketingo tendencijų.
● Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinį paketą.

Sudominom? Nelaukite! Jei jaučiate, kad esate tas (-a), kurio (-ios) mes ieškome, siųskite savo gyvenimo aprašymą. Nekantriai laukiame galimybės su Jumis susipažinti!

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. į rankas

„Optikos pasaulis“ – MATAU GIRDŽIU. GYVENU!

Jau daugiau nei 25 metus „Optikos pasaulis“, esantis didžiausias optikų tinklas Lietuvoje, rūpinasi kiekvienos šeimos nario rega ir klausa su meile ir atsidavimu. Mūsų centruose dirba šilti ir patyrę specialistai, kurie, naudodamiesi modernia įranga, suteikia kiekvienam – nuo mažiausių iki vyresnių šeimos narių – asmeninį dėmesį ir profesionalią priežiūrą.

Mes suprantame, kad kiekvienos šeimos poreikiai yra unikalūs. Todėl mūsų regos ir klausos centruose rasite platų optikos prekių asortimentą pritaikytą visoms amžiaus grupėms – nuo spalvingų vaikų akinių rėmelių iki komfortiškų kontaktinių lęšių ir stilingų saulės akinių. Mūsų asortimente taip pat yra aukštos kokybės klausos aparatai bei jų priedai, skirti užtikrinti geriausią girdėjimo patirtį kiekvienam šeimos nariui.
informacija apie UAB „Pasaulio optika“
1991 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
294
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1453 €
25% uždirba 1453-2035 €
25% uždirba 2035-2459 €
25% uždirba nuo 2459 €