UAB „UCS BALTIC“ открытые вакансии:

UAB „UCS BALTIC“

UAB „UCS BALTIC“
Uždaroji akcinė bendrovė „UCS Baltic" diegia bei prižiūri specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas maitinimo, apgyvendinimo, sveikatingumo ir pramogų sektoriaus įmonėms.
Mūsų kompiuterinė kasos sistema r_keeper – žinomiausias ir plačiausiai naudojamas sprendimas restoranų versle Lietuvoje bei pasaulyje, Ericsoft viešbučių valdymo sistema – vienas stabiliausiai veikiančių ir paprasčiausiai valdomų produktų rinkoje, o itališkas daug metų vystomas produktas GymGest – patikimiausias sprendimas sveikatingumo ir pramogų įstaigoms. Mes esame pirmieji, pristatę neformalaus ugdymo apskaitos sistemą savivaldybėms, o bekontakčiai atsiskaitymai elektroniniu moksleivio pažymėjimu UPAY – inovatyvi naujovė, sparčiai plintanti Lietuvos mokyklų valgyklose.

Mūsų klientai – sėkmingiausiai veikiančios ir sparčiausiai augančios viešnagės sektoriaus įmonės, vertinančios mūsų sprendimų funkcines galimybes, patikimumą, stabilų darbą ir inovatyvumą.

„UCS Baltic" vertybės – vieninga komanda, patikimumas, progresyvumas ir lyderystė. Mūsų misija – Savo patirtimi ir inovatyviais sprendimais kurti pailsėjusio, sotaus ir laimingo žmogaus patirtį taip siekiant tapti geidžiamiausiu viešnagės sektoriaus sprendimų kūrėju ir patikimu partneriu.

Объявления о работе в компании