Обновлено 2026.05.06
Įrenginių priežiūros meistras
Esu baigęs Kauno kolegiją ir įgijęs elektros ir elektronikos inžinieriaus bakalauro laipsnį. Šiuo metu siekiu įgyti KTU magistrantūros laipsnį automatikos srityje, turiu VK iki 1000V pažymėjimą. Ieškau darbo elektros inžinerijos srityse. Esu atsakingas, imlus naujovėms, greitai mokausi ir siekiu tobulėti.