№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Gyvenimo aprašymas (CV)

„Europass CV“ – daugiau galimybių būti pastebėtam

„Europass CV“ – daugiau galimybių būti pastebėtam

Jau daugiau kaip dešimt metų naudojamą standartizuotą „Europass CV“ gyvenimo aprašymo (CV) formą atranda vis daugiau darbdavių ir darbo ieškančių žmonių. Lengvai užpildoma ir suprantama forma vieniems padeda aiškiai pateikti informaciją apie save, o kitiems – sutaupyti laiko atrenkant darbuotojus.

„Europass“ pranašumas – aiškumas


AB „Lietuvos geležinkelių“ Teisės ir personalo departamento Personalo skyriaus viršininkė Aušrinė Romančikienė.
„Bendrovė – didelė, kasdien įdarbiname po 3–4 žmones, gauname daug CV, tad tikrai neturėtume laiko susitikti su kiekvienu kandidatu, kad sužinotume informaciją apie jį. Visų pirma, rinkdamiesi remiamės CV informacija. Kuo jis informatyvesnis ir aiškesnis, tuo daugiau galimybių darbuotojui būti pakviestam pokalbiui. Viena tokių CV formų, kurios suteikia aiškią informaciją, yra „Europass CV“, – pasakoja AB „Lietuvos geležinkelių“ Teisės ir personalo departamento Personalo skyriaus viršininkė Aušrinė Romančikienė.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ nuo 2011 m. gruodžio mėnesio turi savo CV informacinę sistemą, į kurią duomenis per www.litrail.lt veda pageidaujantys įsidarbinti bendrovėje. Šiuo metu sistemoje yra sukaupta daugiau kaip 3000 CV. Kandidatų prašoma suvesti pagrindinius duomenis apie save ir prisegti CV. Ne vienas kandidatas ...

Опубликовано 2013.06.26