№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Interviu

Bendri klausimai, užduodami pokalbio metu

Bendri klausimai, užduodami pokalbio metu

Papasakokite apie save.
Reikia atsakyti glaustai (kalbėti 2–3 minutes). Išmokite glaustai papasakoti savo gyvenimo aprašymą, nurodykite ir tikslus, kuriuos norite įgyvendinti darbe.Kokie yra jūsų privalumai?
Pasiruoškite išvardinti tris - penkias geriausias savo savybes.Kokie yra jūsų trūkumai?
Kai jūsų paklaus apie trūkumus, paminėkite tokią savybę, kuri gali būti ir privalumas.
Pavyzdžiui, galite pasakyti, kad esate labai reiklus (-i) sau. Tuomet pašnekovas gali paprašyti, kad įvardytumėte „tikrą“ trūkumą; tokiam atvejui turėkite sugalvojęs (-usi) papildomą savybę. Svarbu parodyti, kad jūs žinote savo trūkumus ir stengiatės juos įveikti.
Pavyzdžiui, galite pasakyti, kad kitiems esate toks pat reiklus (-i) kaip ir sau. Pasakykite, kad stengiatės tobulinti šią savybę, nes suprantate, kad ne visų kriterijai yra tokie, kaip jūsų, todėl gali atsirasti įtampa tarp jūsų ir tarp žmogaus, iš kurio reikalaujate.
Kodėl mes turėtume jus priimti?
Atsakykite, kad turite gerą kvalifikaciją ir žinias bei esate kompetentingas atlikti pareigas, į kurias kandidatuojate. Ar turite patirties?
Jei turite patirties dirbti panašų darbą į siūlomą, atsakykite taip. Jūs taip pat galite paminėti kai kurias savybes (pavyzdžiui, esate išradingas (-a) ir mėgstate ...

Опубликовано 2011.05.18